Track and share your training!

Dailymile makes it easy to keep track of your workouts. Map your routes and share with a community of active people.

Jan logged 3337 miles.

Last workout 13 days ago. Help get them back on track!

 • 0 miles
 • 0:00 time
 • 0 calories
 • 0 workouts
 •  
 • This Week time period

Entries

 1. walk
  great Prochajda na Hůrkách 11.9 km 03:11 25:53 pace

  Vzali jsme psa a jeli na Hůrky :-) Vylezli jsme na Kabítici a pak samozřejmě i na Kubánkov. V zimě je to tam fakt taky moc krásné.

 2. RUN
  alright 9.71 km 00:54 08:58 pace

  Dneska mě to moc nebavilo. Připadal jsem si jak tank a špatně se mi dýchalo, blééé. Co mě ale zaujalo, kolik je té soli všude na chodnících a cestách. To asi není moc příroda friendly, co?

  • Roman T.
   Roman T.

   A to kdybys viděl, jak se solí v Belgii. Představ si, když se někde v Čechách na údržbu používá písek. Tak v takovém množství se sypou na silnice a chodníky sůl. Belgičani maji kliku, že je tu mírná zima, protože být tu zimy jako v Čechách, tak nemaji na konci listopadu čím sypat. :))))

   16 days ago Like1 person

  • Jan K.
   Jan K.

   To je mazec no. Já nechci být nějaký moralista, sám jsem rád za to, že jsou cesty a chodníky v zimě sjízdné, ale někdy mi přijde, že klesne pod nulu a chodník je bílý ne od mrazu, ale od soli.

   15 days ago Like

 3. RUN
  good Svinov - Poruba - Třebovice 8.37 km 00:49 09:28 pace

  Zase trochu poběhat, ale ta rychlost. To je bída.

 4. RUN
  great 6.98 km 00:39 09:00 pace

  Dneska jen tak vyklusat. Už jsem šel celkem pozdě, tak se mi ani moc nechtělo. Venku se dneska špatně dýchalo, je tam asi nějaký smog. Fůj.

 5. RUN
  great Kolečko Poruba - Svinov 9.2 km 00:50 08:43 pace

  Přituhlo a přisněžilo, zima jak má být :-) Je fajn, že mám teď hodinky s gps, ale to, že hodinky najdou gps signál neznamená, že se spustila aktivita. To jsem zjistil až po 1,5 km, takže dneska map... read more

  • Petr
   Petr Nice Job
   Nice Job:

   Haha, no. Nebo když čuráš a pauzuješ, tak konec čurání nezapne hodinky automaticky taky...a zpravidla, když máš náběh na světový rekord. :D :( Dávej i za mě, jsem nemocen, uživej. :)

   about 1 month ago

  • Jan K.
   Jan K.

   Ještě se s tím musím sžít :D Včera jsem rozchodil i HR belt, tak další běh dám i s tepovkou :-) Jinak všechno asi cajk. Tak uzdravuj, v těch mrazech taky toho asi moc nedám už :)

   about 1 month ago Like1 person

 6. RUN
  great Kolečko Poruba - Svinov 7.46 km 00:43 09:20 pace

  Venku pěkně chumelí, na zemi už slušná vrstvička sněhu. Začalo pravé zimní poběháníčko :-)

 7. RUN
  great Poslední v roce 2016 7.14 km 00:40 09:04 pace

  Nemohl jsem si nechat ujít poslední běh v tomto roce a tak jsem zase po delší době nazul Zantečka a šel je provětrat. Aniž by to byl záměr, nějak na mě dolehlo bilancování mého běžeckého roku a při... read more

 8. RUN
  Po Praze 7.75 km 00:47 09:45 pace

  Pracovně jsem byl v Praze a přespával jsem u kámoše. Měl skvělý nápad, ať si vezmu věci a že zajdeme zaběhat. Večerní Prahou, přes centrum a pak i Karlův most :-) A takhle po městě jsme nasbírali c... read more

 9. RUN
  great Okolo kolem 6.7 km 00:38 09:02 pace

  Druhý zápis tento týden, juch :D

 10. RUN
  great Je to se mnou špatné 6.7 km 00:41 09:50 pace

  Oprášit boty. To teplo venku mě vytáhlo. Kéž by to bylo až do dubna a pak jaro a léto :D Nějak mě ta zima neba a ta tma už vůbec.

 11. Shared Photo

  Tady mi roste běžecká parťačka :-)

  • Lucie K.
   Lucie K.

   Co je to za rasu? Vypadá jako chodský pes... :)

   4 months ago Like1 person

  • Denisa
   Denisa

   Fešanda

   4 months ago Like1 person

  • Jan K.
   Jan K.

   Je to Hovawart :-) Původ z Německa, u nás poměrně málo známé plemeno. Jsou ještě v plavé barvě a pak si je lidi pletou s Retrieverem.

   4 months ago Like

 12. RUN
  great Zase to tady oživit 6.7 km 00:37 08:47 pace

  Je na čase to tady zase oživit :-) Po těch dvou měsících, kdy jsem skoro vůbec neběhal už mi to docela chybělo. My jsme si totiž pořídili štěněcí holčičku :D Snad mojí budoucí běžeckou společnicí. ... read more

 13. RUN
  Značení trasy Podzimního Kubá... 15.3 km

  Trasa je skvělá. Příroda okolo doslova čaruje s barvami. To bude žrádlo :-) Snad si to všichni závodníci užijí a všechno klapne :-)

 14. RUN
  BKK - trasa Podzimního Kubánkova 8.3 km 01:03 12:12 pace

  Proběhnout s dalšími členy z BKK krátkou trasu na Podzimní Kubánkov. Převýšení 360m. No, jsem rád, že to nemusím běžet :D

 15. RUN
  alright Ostravský maraton - štafeta 2x 10.8 km 00:48 07:12 pace

  Tak jsem po B7 zase vyběhl a rovnou ostře. Dneska byl v Ostravě maratonský den a já tam zase přihlásil štafetu. Sice se nás sešla trochu jiná skupina jako loni a bylo nás jen 6 místo 8. Akce nic mo... read more

  • Petr
   Petr Great Performance
   Great Performance:

   Podle mě to je tím Runfestem, co bude za 2 týdny. Ti chybějící lidi jsou podle mě přihlášení tam. Jinak tempíčko parádní!! :-)

   6 months ago

  • Pavel F.
   Pavel F. Great Performance
   Great Performance:

   Hezky rychle ti to v tom horku po B7 běhá, gratuluju k výsledku i regeneraci

   6 months ago

  • Jan K.
   Jan K.

   to Petr4: Jj, na Runfest je přihlášeno mnohem více lidí. Je to konkurenční boj jako každý jiný a ten lepší vyhraje. Mi je celkem jedno kdo to bude, ale ať je v Ostravě konečně pořádný maraton na úrovni :-)
   to Pavel: Díky, ale v tom vedru to bylo tedy docela výživné :) Nástup do druhého okruhu byl silně demotivující :)

   5 months ago Like

 16. Shared Photo

  Je to doma! :D

 17. RUN
  great B7 2016 (long) 95 km 20:48 21:08 pace

  Na stuze medaile je napsáno 95 km, které ti změní život. Nevím jestli to je pravda, to možná poznám až časem, ale teď každopádně vím, jaký je to nářez a jak dlouhých těch 95 km je. Jo a taky jsem p... read more

  • Pavel F.
   Pavel F. Congrats
   Congrats:

   Jste borci oba, moc veliká gratulace.

   6 months ago

  • Show 9 more comments...
  • Jan K.
   Jan K.

   Pravda :-D Další roky v plánu nemám. Ale kdo ví co bude :-)

   6 months ago Like

  • Denisa
   Denisa

   Čtu všechny reporty až teď, tak dodatečně gratuluji ke skvělému závodu. Všechno bylo, tak jak mělo a tak to má být. No a Smrk a Javorník myslím, že tyto dva kopce doslaly všechny.

   6 months ago Like1 person

 18. RUN
  great Přemyšov - Janová - Sibiř - 2 9.28 km 00:49 08:34 pace

  Ze Sibiře je výhled na Beskydy. Lysá byla krásně vidět. Jak symbolické :D Lidi, kdo to jdete, přeji všem hodně štěstí. Snad se všichni dostaneme do cíle :-)

 19. RUN
  great Lysá od transformátoru 10.38 km 01:22 12:42 pace

  Měl jsem na dnešek trochu jiný plán. Ale už jsem měl skluz, protože jsem se sekl na konferenci a pak slavná cesta z Ostravy na Ostravici. Myslím, že by udělali lépe, kdyby ji rovnou zavřeli. Zásek ... read more

  • Pavel F.
   Pavel F. You're an Inspiration
   You're an Inspiration:

   Pěkný Lysá, už se těším za týden na ten seběh dolů, ale to myslím nevede kolem transformátoru. Co se to tam děje na té cestě? Opravují vozovku? Doufám že cesta do Frenu od Olmíku je volná :-)

   6 months ago

  • Jan K.
   Jan K.

   Jj, myslím, že se k transformátoru neběží. Ale podle mě ten nejlepší úsek toho seběhu tam je :D Z Ostravy na Frýdek je dálnice a takhle v době, kdy všichni jedou z práce je tam fakt provoz. No a oni zavřeli celou jednu stranu a tak se jezdí jen ve dvou pruzích. A aby toho nebylo málo, tak ve Frýdku je taky plno uzavírek a tak se to tam ucpává. Podle mě z tvoje cesta bude v pohodě :)

   6 months ago Like1 person

 20. RUN
  great Přemyšov - Janová - Sibiř - 2 9.8 km 00:48 07:55 pace

  Poslední kilometry před vrcholem sezony. No ale zatím žádná euforie, jen problémy. Parťák má nějaký pain v koleně, prý to zatejpuje a jde do toho. Jsem zvědav. Naběháno mám kulový, ale tak prý to v... read more

  • Dusan K.
   Dusan K.

   Dobrá doktorka. :-) A víme, že ultra je o hlavě, ne o nohách, ty se nakonec zrakví tak jako tak, takže hlavně pozitivní přístup! Budu držet palce. :)

   6 months ago Like3 people